«Покупці впізнають на вулиці» — Женя Зєніна

Коли любиш свою роботу, питання: «чи викладатись сьогодні на всі 100?» не виникає. І тоді клієнти приходять вже не просто в магазин, а саме до тебе — за професійною консультацією. Не вірите? Зазирніть в EVA на центральному проспекті Дніпра (пр. Д. Яворницького, 60) і запитайте Женю Зєніну. Вона розповість вам, як з першого разу закохати в себе навіть найвибагливішого покупця.

Дівчина стала частиною EVAfamily практично відразу після закінчення школи. І два роки потому почала працювати консультантом власних торгових марок мережі, чим і займається сьогодні. Швидке просування в роботі ніяк не вплинуло на головний принцип Жені: «Завжди робити людей трішки щасливішими». Сьогодні вона з такою ж чуйністю зустрічає в магазині тепер уже постійних клієнтів.  

«Пам'ятаю, до нас в магазин приходила клієнтка з вадами зору. Мені дуже хотілося їй допомогти, чи хоча б просто підняти настрій! Я її довго консультувала і ви б бачили: вона пішла такою задоволеною! Але якщо загалом, зовсім неважливо, як багато часу ви присвятите людиноі: годину чи п'ять хвилин. Проявити чуйність і увагу можна в чому завгодно: посмішка, погляд - і клієнт обов'язково вас запам'ятає! Більш того, буде приходити в магазин саме до вас - щоб почути рекомендацію від того, кому він довіряє», - ділиться Женя.

Найцікавіше - коли йдеш по вулиці і з тобою вітаються клієнти, прямо там починають розпитувати про товар, цікавитися новинками. У такі моменти розумієш, що не дарма працюєш. Для мене це і є прояв того, як місія компанії працює в реальному житті. «Турботу жінки про красу ми прагнемо перетворити на задоволення» - що цей слоган означає? Що допомагаючи підібрати потрібний товар, я вже роблю день клієнтки прекраснішим. Хіба не диво?».

Завдяки блискучим показникам в роботі дівчина швидко «виросла» з продавця в адміністратора магазину, а потім - в консультанта по продукції власних торгових марок EVA. Приклад Жені - це маленька, але дуже важлива частинка того тепла, яке ми прагнемо дарувати кожному нашому клієнту в будь-якому куточку країни. Подібних історій дуже багато! Якщо ви хочете поділитися однією з них, пишіть нам, і ми обов'язково її опублікуємо!

Коментар від Facebook