Фея як професія: як я влаштувалась в EVA

Пудри, лаки і помади - яка дівчинка не хоче опинитися в королівстві краси? Я йшла в EVA, щоб отримати стабільну роботу і новий досвід, а отримала другу сім'ю, яка навчила мене п'яти основних принципів в роботі. Мене звуть Світлана і це – моя історія

Хочу і можу. Тут кожен знає, удача посміхається наполегливим. Я прийшла влаштовуватися в EVA і з порогу почула, що вакантних місць немає. Здаватися? Оце вже ні! Я вручила керуючій своє резюме і попросила передзвонити. І знаєте, що? Мені передзвонили за 2 тижні і запропонували стажування!

Складно? це тільки здається! У перший тиждень на роботі завжди голова обертом. А у мене була - ще й квадратом! А все тому, що стажування випало на два лютневих свята відразу. А це - сотні клієнток і вивчення асортименту в божевільному ритмі. Але то було того варте: я стажувалася краще за всіх і почула довгоочікуване питання: «чи не хочете ви влаштуватись до нас на постійну роботу?»

Давай допоможу! EVA - точно не те місце, де вам віддадуть список обов'язків і залишать з ним наодинці. За перші півроку я пройшла кілька тренінгів, і навіть отримала за їх проходження нагороди! Запитаєте: навіщо якісь тренінги? В EVA знають: тих, хто працює добре, можна і потрібно підтримувати. Я буквально горіла тим, що роблю, тому зараз сама можу підтримувати новачків))

Увага до кожного. Всі клієнтки - це принцеси, що поспішають на бал. І завдання нас — дівчаток з EVA - допомогти їм виглядати шикарно! А це значить, вчасно прийти на допомогу, підказати, коли потрібно, а іноді і підтримати морально!

Просто посміхнися! Так, вам не почулось, це обов'язкова навичка для роботи в EVA! З цієї самої причини в наш магазин завжди з радістю заглядають тисячі дівчат - як постійні клієнтки, так і їх подруги, знайомі. Навіть ті, хто в місті проїздом. Тому що знають: посмішка і добре ставлення - це основа хорошого сервісу в EVA.

Кожна з моїх колег легко складе свій список того, чого вона навчилася, працюючи в EVA, але всіх буде об'єднувати одне: ставлення до EVA, як до сім'ї. Тому що так і є: EVA - це сім'я, де важливий кожен!


Коментар від Facebook