eva work banner

EVA поза роботою

Звідки брати час на нудьгу, коли навкруги стільки цікавого? У нашій EVAfamily краще за всіх знають, як провести вечір весело і корисно. В компанії на постійній основі діють кілька драйв-клубів, учасники котрих у вільний від роботи час збирають колег для занять спортом, суспільно-корисної діяльності і цікавого дозвілля!
Корпоративний English
Корпоративний English
Ви навряд чи знайдете людину, у якої в планах не було почати вчити англійську… колись. Ми вирішили простіше: навіщо кудись їхати після роботи, якщо англійська може приїхати до тебе? І не колись, а прямо сьогодні. Так народився офісний клуб англійської, де EVA-співробітники раз на тиждень збираються разом, щоб пощебетати англійською в компанії з носієм мови.
Клуб настільних ігор
Клуб настільних ігор
Не так легко знайти того, хто так само любить настільні ігри, як ти. Нелегко, але організатори ігрового клубу EVA змогли! І «запалили» любов до цієї розваги в інших. Тому раз на тиждень одна з переговорних кімнат після 18.00 наповнюється щасливим сміхом і ігровою атмосферою.
EVA-водіння
EVA-водіння
Щоб не доводилось витрачати час на лекційний курс з водіння у власні вихідні, ми вирішили порадувати співробітників і запросили лектора прямо до офісу. Тепер всі, хто давно мріяв навчитись водити, мають можливість наблизитись до омріяної мети.
EVA-мандри
EVA-мандри
EVA-драйвер туристичного напрямку відкриває для нас нові куточки України! EVA вже побувала у Полтаві та Чигирині. На черзі – нові міста. Можливо, вам теж є, що запропонувати нам на наступний раз? Приєднуйтесь.