Основні задачі: перевірка ведення касової дисципліни на магазинах, консультації співробітникам магазинів по касовому обліку, звірка еквайрінгу платіжних карт банку.
Проведення фінансового і операційного аудиту, формування звітів за результатами, оцінка ефективності систем внутрішнього контролю, розробка рекомендацій щодо вдосконалення бізнес-процесів. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40 (Пн-Пт з 09.00 до 18.00).
Вітання! Інтернет-магазин eva.ua - це частина великої компанії - лідера ринку «EVA». Перед нами стоять дуже цікаві завдання та амбітні цілі, тому ми обираемо найкращих. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 093-005-23-31 (Пн-Пт з 09.00 до 18.00, крім вихідних).
Вітання! Інтернет-магазин eva.ua - це частина великої компанії - лідера ринку «EVA». Перед нами стоять дуже цікаві завдання та амбітні цілі, тому ми обираемо найкращих.
Реалізовані проекти SMM Уміння красиво і грамотно викладати думки (російська, українська) Володіння графічними редакторами, бажано Photoshop Надсилайте резюме ipyatkova@eva.ua
Ми зростаємо, а це означає, що нам необхідні нові співробітники! Ти шукаєш цікаву роботу в стабільній компанії? Тоді ми чекаємо саме Тебе! З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 093-005-23-31 (з 09:00 до 18:00, крім вихідних).
Ще вакансії

Центральний офіс

Переваги роботи в family
Офіційне
працевлаштування
Професійне і кар’єрне
зростання
Дружня атмосфера
в колективі