central office banner

Центральний офіс

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.
Head of smm, відгукнись! Шукаємо закоханого у свою справу профі! • Маєш досвід (від трьох років)/готові кейси з smm? • Точно знаєш, як змусити «звучати» будь-який продукт? • Безпомилково впізнаєш hot-тренди в соц мережах? Тобі точно до нас!) Робота найбільшим українським beauty-рітейлером це: • Проекти вищого рівня • Робота з професійною командою (інхаус, а також підрядними організаціями) • Колосальний розвиток власних знань, умінь, досвіду!
Проведення фінансового і операційного аудиту. Формування звітів по результатам. Оцінка ефективності систем внутрішнього контролю. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення бізнес-процесів. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40 (Пн-Пт з 09.00 до 18.00).
Отримання від ініціаторів тендерів інформації, необхідної для формування тендерних завдань (перевірка, коригування). Підготовка тендерних завдань і форм комерційних пропозицій. (Публікація на сайті компанії і на електронних тендерних майданчиках). Участь в перед- тендерних зустрічах і переговорах. Отримання і обробка комерційних пропозицій учасників тендерів. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40 (Пн-Пт з 09.00 до 18.00).
Формування договірних цін на підставі креслень. Перевірка актів виконаних робіт в програмі АВК і комерційній формі. Моніторинг цін на матеріали і послуги. Проведення переговорів з підрядними організаціями. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40 (Пн-Пт з 09.00 до 18.00).
Переваги роботи в family
first benefit
Офіційне прецевлаштування
second benefit
Професійне и кар'єрне зростання
third benefit
Дружня атмосфера в колективі