eva study banner

EVA-навчання

«Окей, Google» - вам точно не знадобиться в перший робочий день в EVA. Ми дбаємо про те, щоб кожен знав про роботу все необхідне. Кожен: від новачків-касирів до ТОП-менеджерів. Касири з перших днів вивчають асортимент, дізнаються, як правильно консультувати покупця та інші тонкощі, пов’язані з товаром. Після вступу на посаду продавець-касир вже має план навчання на наступні півроку! Забудьте про «сухі» навчальні тези. EVA робить навчання не тільки корисним, а й цікавим! Кожна програма розроблена індивідуально, часто включає ігрові елементи.
Школа адміністраторів
Школа адміністраторів
Кожна наступна сходинка – наступна програма навчання. Адміністратори-новачки проходять двотижневий курс онлайн. Він вже включає дещо більше за відомості про товар. Адміністратор вчиться правильно працювати з документами, приймати товар, вирішувати кризові ситуації та інше.
Школа керуючих та супервайзерів
Школа керуючих та супервайзерів
Керуючі магазином та супервайзери для отримання нових знань відправляються до центрального офісу в Дніпрі. Там їх чекає двотижневий курс лекцій, за підсумками якого – тест і практика. Що включає лекційний блок? Консультації спеціалістів різних відділів офісу EVA, наприклад: юристів, маркетологів та ін. Не забули ми і про важливі курси з тайм-менеджменту, залагодження конфліктів та консультації з юридичних питань. І це далеко не все!
Академія успіху для співробітників офісу
Академія успіху для співробітників офісу
Нарешті, ТОП-менеджери навчаються мистецтву управління у спеціально запрошуваних спікерів. Із ними ТОП-менеджери навчаються правильно керувати підлеглими, мотивувати їх та правильно оцінювати результати їхньої роботи.