Новий розподільчий центр EVA у Львові

Наприкінці 2021 року ми відкрили новий розподільчий центр (РЦ) у Львові — спеціально для обслуговування інтернет-замовлень клієнтів. 

Складська площа приміщення РЦ — близько 7 500 кв. м. Грамотна організація простору, використання сучасних ергономічних конструкцій для оптимізації зберігання, відбору та комплектації товарів (поличковий мезонін, мезонін на колонах, висотні стелажні системи) дозволили збільшити загальну корисну площу складу вдвічі. В існуючій конфігурації, вона становить більш як 15 000 кв. м. і дозволяє зберігати близько 150 000 SKU. 

ТАКОЖ НА САЙТІ: Вчетверте поспіль EVA — «Вибір року»!

Наразі на складі працює 300 співробітників. Його поточні потужності та рівень автоматизації  дають змогу обробляти до 15 000 замовлень на добу. Вже сьогодні склад взяв на себе близько 40% навантаження від загальної кількості інтернет-замовлень. На складі встановленні сучасні WMS, TMS та FMS системи, котрі постійно вдосконалюються відповідно до нових більш продуктивних процесів. Задля досягнення максимальної ефективності використовується хвильовий двоетапний принцип обробки замовлень. У подальшому EVA планує запровадити використання сучасних систем автоматизованого зберігання AS/RS, що дозволять мінімізувати використання ручної праці та додатково підвищити продуктивність роботи. Також фахівці EVA розглядають перспективи роботизації (!).

Загалом проєкт побудови був реалізований за 10 місяців. А бюджет склав близько 160 млн грн. Львівський РЦ став другим складом EVA, що обслуговує інтернет-магазин мережі (перший розташований у м. Бровари). Крім того, компанія має п’ять розподільчих центрів у Броварах, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові, що забезпечують потреби роздрібної мережі. 

2106
Коментар від Facebook