EVA повідомляє про втрату контролю над 7 магазинами мережі в Запорізькій області

Внаслідок військової агресії та тимчасової окупації росією частини територій Запорізької області ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РУШ» (код ЄДРПОУ 32007740,  єдиний оператор лінії магазинів EVA) повідомляє про втрату контролю та управління й припинення роботи в 7 магазинах EVA за адресами:

смт Якимівка,   вул. Центральна, 81;

м. Мелітополь, вул. 50-річчя Перемоги, 31;

вул. Богдана Хмельницького, 19;

вул. Інтеркультурна,  291;

вул. Університетська, 4/6;

бул. 30-річчя Перемоги, 1;

вул. Героїв України, 94.

29 травня 2022 року окупанти захопили приміщення, у яких були розташовані вказані магазини EVA. З 29.05.2022 будь-який контроль та управління цими об’єктами втрачено, а діяльність у них з боку ТОВ «РУШ» припинена. З 29.05.2022 їхня діяльність здійснюється поза волею ТОВ «РУШ».

 Звертаємо увагу, що діяльність захоплених магазинів під брендом EVA з 29.05.2022 здійснюється незаконно та є порушенням норм чинного законодавства України. Ми не маємо об’єктивної можливості будь-яким чином контролювати роботу вказаних магазинів та впливати на неї, а права клієнтів, гарантовані українським законодавством у галузі якості, безпечності продукції, цін та розрахунків, дотримання прав споживачів, не будуть дотримані та вже порушуються  окупантом.

Попри все, Компанія докладатиме зусиль, аби допомагати українській армії та державі загалом відновити цілісність кордонів. Ми з надією дивимося в майбутнє та сподіваємося, що після звільнення тимчасово окупованих територій наші магазини в смт Якимівка та місті Мелітополі знову відчинять свої двері під брендом EVA.

До того часу закликаємо не підтримувати дії окупантів!

Перелік магазинів, що працюють та є підконтрольні ТОВ «РУШ», за посиланням.

1583
Коментар від Facebook