Замість дорогих подарунків – бокси та корм для хвостатих

Замість дорогих подарунків – бокси та корм для хвостатих

Добрі новини! Ініціатива EVA щодо підтримки притулків для тварин вже має результати! Сім домівок для хвостатих забезпечені кормом, медикаментами та устаткуванням, розпочато необхідні ремонтні роботи. 

Нагадаємо, грудні ми анонсували відмову від звично дорогих подарунків партнерам, кошти з яких пішли на підтримку семи притулків для тварин з Київщини, Одещини, Дніпропетровщини, Львівщини та Тернопільщини.   

Притулок «Стрийські хвости», м. Стрий, отримав допомогу у розмірі 35 900 грн. На ці кошти ведеться будівництво боксів із склопакетів, які унеможливлять контакти тварин між собою на карантині. А також розпочато будівництво карантинної кімнати, закуплено матеріали для сучасної вентиляційної антибактеріальної системи.

ГО “Мокрий ніс”, м. Трускавець, 38 998 грн: матеріали для розбудови та побудови шести додаткових вольєрів.

Притулок-перетримка в Дієвці для безпритульних тварин Дніпра, 38 571 грн: ремонт та часткове покращення умов перебування безхатніх тварин, які знаходяться у притулку. Для прання речей волонтерів та підстилок для кошенят та цуценят придбали пральну машинку.

Притулок «Вірні друзі», м. Тернопіль, 38 560 грн. На ці кошти ведеться будівництво вольєру для собак. Також куплено 5 буд. для тимчасової перетримки собак на території притулку. 

 В притулку “Милосердя”, смт. Брюховичі, що поблизу Львова, проживає 300 собак, і за рахунок зібраних коштів  у розмірі 38 859 грн, тут будується дах, щоб поліпшити умови утримання тварин. 

Гостомельський притулок, м. Гостомель, 41 105 грн. Кошти витрачені на монтаж системи опалення для утеплення притулку та закупівлю м’яса для собак та кормів для котів.

У притулку «Рукавичка», що в Одеській області, завдяки отриманим коштам у сумі 38 007 грн, розпочато роботи з будівництва ізолятора для тварин. Уже пройшла оплата всіх необхідних матеріалів. Саме ж будівництво відбудеться наприкінці лютого через віддаленість притулку від міста та брак будівників-волонтерів.


Дякуємо всім і кожному, хто приєднався до благодійної ініціативи! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійний проект EVA отримав нагороду ООН

Коментар від Facebook