Хто такий EVA-драйвер?

Хто такий EVA-драйвер?

В EVA існує непорушне правило: якщо хочеться організувати нову ініціативу (чи то з роботи, чи то з відпочинку) – треба брати і організувати! Кожен такий герой-організатор у нас отримує звання EVA-драйвера. 

Навіщо все це? Зізнайтесь, у вас на робочому місці теж хоч раз та промайнуло в голові: «а круто було б зробити…».  Щоб подібні мрії не припадали пилом, ми вирішили дати їм життя. І подумали, що ніхто не знає, як втілити ідею краще за її автора.

Так в EVA з’явились клуби любителів настільних ігор, занять спортом, туризмом, Smart-дискусій….  Всього їх більше десяти. І це менш як за три місяці існування ідеї!

Не можемо не поділитись з вами фото цих особливих людей^^ Пишаємось вами, гайз!

Напрямок EVARunClub активно завойовує медалі!

ЕкоEVA тим часом, теж не відстає і дбає про чистоту довкілля. І поки хтось сидить вдома вихідними, напрямок EVAМандри з усіма бажаючими відправляється у нову подорож країною!


Такі слова, як «Манчкін» або «Нуар» не здаються вам дивними чи незрозумілими? Тоді вам до нашого ігрового клубу! Колеги збираються по закінченню робочого дня і грають в своє задоволення в компанії таких само активних!Спорт на роботі для вас – це потягнутись на стільці? Ви точно не бували на наших зустрічах EVAйога, що проходять кожного тижня!


Звичайно ж, ми перерахували далеко не всі напрямки і обов'язково розповімо вам про інших EVAдрайверів, стежте за новинами!

Коментар від Facebook