Народити двох дітей і відкрити чотири магазини - майстер-клас від супермена

Про них пишуть історії, ними захоплюються, їх здібностям заздрять. У всьому світі їх називають супергероями. Ми ж знаємо, що в команді EVA є зірки яскравіші за ті, про яких знімають голлівудське кіно. Звідки ми знаємо? Все просто: подвиги наших героїв справжні.

Посудіть самі: за 5 років виростити двох дочок і відкрити чотири нові магазини EVA (не кажучи вже про роботу в раніше відкритих) міг тільки справжній супергерой.

Знайомтеся: Денис Дорошенко - керуючий EVA в Житомирі. Денис вже більше 5 років з EVA і каже, що його історія тільки починається!

Як і належить супергероєві, Денис став частиною нашої команди у вирішальний період: восени 2014 року в Житомирі відкривався перший магазин EVA. Для сім'ї Дорошенко це теж був відповідальний момент: у Дениса і його дружини Олі ось-ось повинна була народитися перша дочка.

Сам Денис описує перші півроку роботи так: «Ох і задали вони (EVA і дочка - ред.) Мені «жару» в свої перші місяці! Але статус у мене змінився - я став керуючим і татом, що вимагало від мене зовсім іншого ставлення до себе, до роботи і до дитини. І у мене вийшло! Мої дівчатка стали рости і розвиватися!».

2015 рік уже був відзначений першими успіхами: «дочка Полінка початку сама їсти, ходити, розмовляти, а EVA виконала 11 планів продажів!». Сам Денис в той рік отримав відзнаку як «Співробітник року».


За 2016 і 2017 роки він став наставником для всіх нових керуючих магазинів Житомирської області, допомагаючи розвиватися мережі в центральному регіоні. Але все ще невиповненою залишалася мрія: відкрити свій перший магазин, повністю побудувавши в ньому роботу з нуля.

Мрія не змусила себе довго чекати, сповнившись (вже традиційно) у вирішальний період: в родині Дениса очікувалося поповнення: друга дочка! «30 днів - це багато чи мало? У розлуці з сім'єю - це вічність, а при відкритті EVA, моєї EVA-чки - це мить! Маса задоволення, адреналіну, нових емоцій, знань і навичок. У мене вийшло - відкрили!», - ділиться Денис своїми враженнями про той досвід. Так в м Славута (Хмельницька обл.) З'явилася нова EVA, а в родині нашого супергероя народилася друга дочка - Варвара.

Після цього було ще три нових відкриття, і чи потрібно говорити, що Денис блискуче з ними впорався: «Як кажуть: Дівчата виходять у ювелірів», сперечатися не буду. Моя історія на даний момент пов'язана з трьома іменами EVA, Поліна, Варвара і вона тільки почалася ... ».

Коментар від Facebook