Робота начальник смены склада в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Посада начальника зміни складу у Дніпрі

Відкрито набір на посаду начальника зміни складу у Дніпрі. Ми шукаємо багатосторонньо розвинену особу з аналітичним складом розуму. Людина має бути відкрита до спілкування з колегами і націлена на розвиток, постійне вдосконалення своїх навичок.

Обов'язки старшого за зміною на складі

У нашому розумінні, робота зі складом сьогодні полягає не лише у сухому контролюванні процесів, а й у прояві креативності. При цьому в період адаптації нового працівника до нього буде висунуто мінімальні вимоги — ми завжди з розумінням ставимося до своєї команди!

Насамперед, старшому за зміною необхідно вивчити посадову інструкцію. У цьому документі буде детально описано весь спектр роботи, що має бути. Робота старшим зміни складу в Дніпрі включає виконання наступних загальних обов'язків:

  • управління бригадами робітників;
  • моніторинг працездатності обладнання;
  • контроль прийому та відправлення вантажів.

Крім виконання базових завдань, співробітник повинен розробляти та впроваджувати в роботу план підвищення продуктивності праці виконавчої команди. Ми готові розглянути всі ідеї та підтримати будь-які починання свого підлеглого. Також важливо стежити, щоб вантажі усередині приміщення розміщувалися максимально раціонально.

Основні вимоги до претендента

Нам потрібний старший зміни на склад у Дніпрі з технічною освітою (бажано). Важлива наявність уміння роботи з документами, накладними, звітами тощо.

Начальником може бути лише та людина, яка вміє встановлювати авторитет серед робітників. Тому, при відборі кандидатів на вакансію, ми звертаємо увагу на робочий стаж претендента на аналогічну посаду. Також мають значення його особисті якості такі, як уміння приймати самостійні рішення і готовність долати труднощі.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі