Робота Bitrix24 developer у Львові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Добрий день!

Активне зростання кількості покупок через інтернет диктує нам необхідність розвитку відповідно до сучасних тенденцій світового бізнесу. Тому у нас є робота для bitrix developer у Львові.

Ми бачимо в своїй команді позитивної людини з активною життєвою позицією, яка вміє самостійно керувати часом і розподіляти завдання по терміновості і важливості. Поважаємо вміння висловлювати і відстоювати свою позицію, пропонувати і втілювати в життя нові доповнення до проекту. Плюсом буде постійне бажання дізнатися щось нове для себе і прагнення до кар'єрного росту.

Вимоги до претендента

Від претендента на отримання посади ми чекаємо:

  • досвід роботи bitrix developer у Львові або інших містах України від року;
  • портфоліо із завершеними проектами;
  • обов'язкове знання MySQL (SQL), PHP, можливо, але не обов'язково PHP 7 +
  • робота з Git буде плюсом;
  • дотримання вимог 1C-Bitrix, знання архітектури його ядра.

Майбутні обов'язки розробника

  1. Розширювати функціональні можливості нашого корпоративного порталу Bitrix, включаючи додаток «Бізнес», інтегруючи його з зовнішніми сервісами і програмами.
  2. Основне завдання - кастоматізація, а конкретно - зміна логіки роботи штатних та інтерактивних модулів, розробка і впровадження своїх компонентів.

Умови роботи

Для bitrix24 developer, що знаходяться у Львові, ми можемо запропонувати офісний режим роботи з 9:00 до 18:00 або повністю віддалений гнучкий графік по домовленості з куратором. Нам цікаві вчасно виконані завдання, а не кількість відпрацьованого часу!

На час випробувального терміну, від місяця до трьох, залежно від адаптації здобувача в проекті, передбачена ставка. Далі до фіксованого окладу додається оплата за завершені проекти. Можливо офіційне працевлаштування. Медична страховка і компенсація занять в спортзалі будуть вам доступні після півроку роботи у нас. Чекаємо ваше портфоліо!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі