Робота зав. складом у Броварах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Опис вакансiї зав. складом у Броварах

Наша компанія, як один із найбільших у світі інтернет-магазинів, розглядає кожен із регіональних складів як добре налагоджену машину, керовану клієнтоорієнтованим менталітетом. Виконуючи свої обіцянки, дані споживачам, ми розраховуємо виключно талановитих, яскравих і відданих справі людей.

В даний час ми шукаємо завідувача складу, який приєднається до нашої команди та керуватиме операціями у нашому глобальному центрі виконання замовлень у Броварах.

Головні завдання та щоденні обов'язки зав. складом

Цей професійний спеціаліст, який виконує кілька завдань, керуватиме та контролюватиме операції з отримання, обробки, зберігання, комплектації та упаковки на складі, забезпечуючи дотримання стандартів якості на кожному кроці. А саме:

  • контролювати повсякденну діяльність складу, включаючи забезпечення якості, контроль запасів, управління простором, логістику, відвантаження та обслуговування клієнтів;
  • планування та контролювання складської команди для задоволення вимог центру виконання, а також управління потоком та якістю роботи, щоб максимізувати ефективність;
  • регулярно перевіряти обладнання, інструменти та при необхідності контролювати загальне технічне обслуговування;
  • зустрічатися з керівниками складу для розгляду, аналізу та розробки дієвих планів щодо підвищення продуктивності та запобігання втратам;
  • управління логістикою, що використовується для транспортування продуктів клієнтам та внутрішнім об'єктам, спілкування з водіями та партнерами з авіаперевезень для забезпечення ефективної доставки посилок.

Ідеальний кандидат на вакансію завідувача нашого складу у Броварах орієнтований виключно на деталі та здатний відстежувати декілька аспектів складу у будь-який момент часу. Ви повинні забезпечити точність інвентаризації, координувати замовлення та відстежувати час доставки, зрештою контролюючи виконання мільйонів замовлень на продукцію щороку.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі