Вакансія провідний бізнес-аналітик у Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Провідний бізнес-аналітик у Дніпрі

Креативне мислення, нестандартне вирішення задач та робота на результат – це все про вас? Якщо ви хочете розвиватися з нами та займатися творчістю в рамках своєї професії, надсилайте резюме. У нас відкрита вакансія провідного бізнес-аналітика у Дніпрі, і ми відповідаємо на всі відгуки!

Вимоги

Ми шукаємо людину з вищою освітою, яка вже працювала на проектах, пов'язаних з e-commerce, розробкою програм або веб-сайтів. Перевагою буде досвід перебування на керівній посаді. Фахівець повинен володіти методами проведення системного, кросплатформного аналізу та бізнес-планування. Має бути багато спілкуватися з партнерами та замовниками компанії.

Нам потрібен провідний бізнес-аналітик у Дніпрі, який має такі особистісні якості, як: товариськість, позитивність, терплячість, відповідальність. Важливо, щоб людина справлялася з багатозадачністю і могла швидко сфокусуватися на виконанні нового завдання.

Завдання бізнес-аналітика

У розпорядженні аналітика буде команда однодумців, високоякісне ПЗ та повна свобода дій. Також ми завжди готові фінансово віддячити співробітнику, у якого виникла цінна ідея щодо покращення роботи компанії.

Основні завдання старшого аналітика:

  • визначати та структурувати план розвитку продукту компанії;
  • взаємодіяти з аутсорсинговими працівниками;
  • складати список специфікацій для розробників;
  • контролювати роботу електронних систем, виявляти помилки та допомагати їх виправляти.

Звісно, ​​на цьому робота бізнес-аналітика у Дніпрі не закінчується. Докладніше про вакансію ми готові розповісти на співбесіді. У свою чергу компанія пропонує майбутньому співробітнику всі умови для постійного розвитку та просування кар'єрними сходами.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі