Робота вантажником на складі в Львові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Вантажник на склад в місті Львів

Унаслідок розширення штату, комплекс складів магазинів запрошує на постійну роботу вантажника на склад в місті Львів. Мережа наших магазинів забезпечує клієнтів широким вибором товарів. Тому асортимент постійно зростає, а разом з ним зростає потреба в збільшенні кількості співробітників.

Наші очікування від потенційного співробітника

З огляду на те, що в нашу дружну команду терміново потрібно вантажник на склад, розташований в місті Львів, у нас відкрилася вакансія. Коротко про те, якого кандидата ми хотіли б бачити у себе в колективі:

  • без шкідливих звичок;
  • відповідального;
  • уважного;
  • комунікабельну;
  • пунктуального;
  • порядного.

Що належить робити: виконувати вантажно-розвантажувальні роботи на складі, виконувати доручення завідувача складом, робити сортування товару.

Що ми можемо запропонувати:

  • високий рівень заробітної плати;
  • офіційне працевлаштування;
  • своєчасну оплату праці;
  • оплачувана відпустка.

З приводу вакансії вантажника на склад в місто Львів, ви можете звернутися по телефону. Графік та інші деталі обговорюються на співбесіді. Якщо ви працелюбні і старанні, то ми будемо раді бачити вас в нашому колективі.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі