Вакансія вантажника на складі в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Вантажник на склад Дніпро

Мережі магазинів на постоянную работу требуется грузчик на склад в місті Дніпро. Наша компанія є лідером на ринку України. Мережа наших магазинів включає в себе безліч торгових точок по всій країні, з великим товарообігом. На даний момент ми пропонуємо роботу вантажника на одному з наших складів в місті Дніпро.

Умови роботи

Наша компанія не тільки надає офіційне працевлаштування, а й піклується про кожного співробітника. У нас існує програма навчання персоналу, після проходження якої можливий кар'єрний ріст.

Ми забезпечуємо:

  • комфортні умови праці;
  • гнучкий графік;
  • своєчасну виплату заробітної плати;
  • харчування за рахунок компанії і багато іншого.

Зайняти вакансію вантажника на складі в місті Дніпро, може будь-хто чоловік або жінка від 18 до 45 років. Все що при цьому потрібно від здобувача - це бути акуратним, пунктуальним, виконавчим, працьовитим і не мати шкідливих звичок. А також вам буде потрібно прагнення до стабільності і хорошому заробітку. Для проходження співбесіди зв'яжіться з нами, і ми розглянемо вашу кандидатуру. Приєднуйтесь до нашої дружньої команди, станьте частиною нашого колективу!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі