Робота старшим продавцем-касиром у Тернополі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Опис вакансії старшого продавця-касира в Тернополі в мережі магазинів Єва

Велика мережа магазинів Єва запрошує бажаючих приєднатися до нашого колективу на посаду старшого продавця-касира у Тернополі. Ми пропонуємо відмінні умови роботи та гідний рівень оплати. При цьому ми чекаємо від претендентів наявності деяких навичок та рис.

Що має на увазі вакансія старшого касира в Тернополі

Робота старшим продавцем у Тернополі в нашій мережі магазинів передбачає виконання деяких пунктів згідно зі штатним розкладом. До обов'язків працівника входитимуть такі позиції:

  • проведення продажу товарів;
  • відстеження роботи інших продавців у відділенні;
  • проведення викладання товарів та контролю наявності правильних цінників;
  • підтримання полиць із товарами у чистоті та постійно поповнювати їх товарами;
  • відстежувати термін придатності продукції;
  • проводити консультацію покупців щодо товарних позицій;
  • брати активну участь у інвентаризації.

Все це вимагає від претендента на посаду старшого касира у Тернополі високого рівня відповідальності, витримки та стійкості до стресів. Оскільки у покупців можуть виникнути різні питання чи складності, співробітник має спокійно та швидко вирішити проблему. Додатково нам необхідно, щоб претендент мав середню або вищу освіту, досвід роботи на подібній посаді від двох років, а також впевнене користування комп'ютером і знання програми 1С.

Якщо ви хочете продовжити або розпочати кар'єру у сфері обслуговування, то надсилайте нам ваше резюме з детальним описом усіх ваших якостей та навичок.

Наші гарантії

При прийомі працювати старшим продавцем-касиром у Тернополі, співробітник отримає конкурентну зарплатню. Ми гарантуємо своєчасну оплату праці та надаємо зручні графіки роботи.

Всі наші співробітники мають офіційне працевлаштування з повним пакетом виплат за щорічними відпустками та лікарняними. При цьому у нас існують програми лояльності для співробітників, що відзначилися, а також ми надаємо бонуси на купівлю продукції в нашому магазині.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, обов'язково надсилайте нам своє резюме з докладним розкриттям усіх ваших навичок та якостей. Ми шукаємо цілеспрямованих людей, які можуть стати повноцінним членом нашого колективу. Наші співробітники з відділу кадрів обов'язково зв'яжуться з вами і призначить співбесіду для остаточного ухвалення рішення про працевлаштування.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі