Робота старшим продавцем-касиром в Сумах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Набір співробітників на роботу старшим продавцем в Сумах

Компанія Єва є однією з найбільших мереж магазинів в Україні. Ми оголошуємо про набір співробітників на роботу старшим продавцем-касиром у Сумах. Ми шукаємо людей, які відповідають усім вимогам. Ми готові надати всі необхідні умови для комфортної роботи.

Які вимоги ми висуваємо до старшого продавця в Сумах

Старший продавець-касир у Сумах повинен мати необхідні навички роботи для виконання всіх операцій за штатним розкладом. Серед важливих параметрів ми виокремлюємо такі показники:

  • наявність досвіду роботи на аналогічній чи схожій посаді від двох років;
  • володіння комп'ютером лише на рівні користувача;
  • знання касового апарату та програми 1С;
  • уміння проводити інкасацію, формувати звітність та знання принципів інвентаризації;
  • вміння контролювати роботи інших продавців у зміні;
  • наявність грамотного мовлення;
  • навички у швидкому вирішенні питань та наданні консультацій покупцям.

Усе це можна доповнити особистісними характеристиками як відповідальності, комунікабельності, пунктуальності і акуратності. Оскільки наша мережа магазинів займається продажем товарів для дому, побутової хімії, засобів особистої гігієни, товарів для дітей, а також косметики, то великим плюсом знатиме особливості цієї номенклатури.

Які умови ми пропонуємо

При працевлаштуванні на посаду старшого продавця у Сумах наші співробітники отримують усі необхідні умови для роботи. Наша компанія має комфортні приміщення для роботи. При необхідності ми організуємо доставку працівників до роботи. Також при переїзді ми допомагаємо в оплаті тимчасового житла.

Працівники на посаді старшого касира у Сумах отримують офіційне працевлаштування. Це гарантує наявність пенсійних відрахувань, своєчасну оплату праці, наявність оплачуваних відпусток та лікарняних. При цьому, наша мережа магазинів гарантує конкурентний рівень заробітної плати.

Додатково наші співробітники отримують бонуси на покупку товарів у магазині. Щорічно ми оцінюємо діяльність кожного продавця та нагороджуємо тих, хто виявив велику активність.

Якщо вас зацікавила наша вакансія, надсилайте нам ваші резюме. Ми ознайомимося з усіма даними і обов'язково зв'яжемося з вами для проведення додаткової співбесіди. На його основі буде ухвалено рішення про найм на роботу.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі