Робота старшим продавцем-касиром у Миколаєві

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Набір співробітників на вакансію старшого продавця-касира в Миколаєві.

Одна з найбільших мереж магазинів України Єва оголошує набір співробітників на посаду старшого продавця-касира в Миколаєві. Нам потрібні відповідальні працівники з високим рівнем кваліфікації. При цьому наша компанія пропонує оптимальні умови праці та привабливий рівень заробітної плати.

Які переваги отримає претендент на посаду старшого продавця у Миколаєві

Робота старшим продавцем-касиром у Миколаєві у нашій мережі магазинів має велику кількість переваг. У тому числі можна назвати такі показники.

  1. Оплата. Наші співробітники одержують конкурентну заробітну плату. При цьому всі працівники можуть скористатися бонусною системою для придбання товарів у нашій мережі. Додатково ми щорічно проводить оцінку роботи співробітників і працівники, що найбільш відзначилися, отримують нагороди.
  2. Умови. Наші магазини знаходяться в теплих та комфортних приміщеннях, де максимально комфортно працюватиме. При необхідності ми надаємо допомогу в оплаті тимчасового житла під час переїзду, забезпечуємо безкоштовний транспорт до роботи, а також надається допомога за наявності тяжкохворих дітей.
  3. Соціальний пакет. Старший продавець у Миколаєві проходить офіційне працевлаштування. При цьому наші співробітники отримують можливість пенсійних відрахувань, оплату лікарняних та щорічних відпусток.
  4. Додаткові бонуси. За необхідності проведення навчання чи підвищення кваліфікації наші співробітники отримують цю можливість завдяки компанії.

Всі ці позитивні сторони можна отримати при працевлаштуванні в мережу магазинів. Для цього претенденти на посаду повинні мати низку необхідних професійних якостей.

Що ми чекаємо від наших майбутніх працівників

Якщо вас зацікавила робота касира в Миколаєві, то необхідно відправити нам резюме. Ми чекаємо від наших майбутніх співробітників наявності наступних персональних якостей:

  • відповідальність;
  • уміння швидко вирішувати спірні питання;
  • уміння грамотно говорити та швидко надавати необхідну інформацію.

Додатково до цього нам необхідно, щоб співробітники мали вищу або середню освіту. Оскільки робота відбувається з комп'ютером, необхідно знати на рівні впевненого користувача. Буде вагомим плюсом знання програми 1С.

Наша компанія шукає на цю посаду людей із досвідом роботи від двох років. Робота має бути на аналогічній чи схожій посаді у сфері торгівлі.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі