Робота старшим продавцем-касиром у Маріуполі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Опис вакансії старшого продавця-касира у Маріуполі

Наша мережа магазинів Єва у зв'язку з відкриттям нового відділення повідомляє про набір персоналу на роботу старшим продавцем-касиром у Маріуполі. Ми пропонуємо відмінні умови та привабливу заробітну плату. Для претендентів у нас є кілька вимог, які потрібно обов'язково дотримуватися.

Які посадові обов'язки будуть у старшого касира у Маріуполі

Наша мережа магазинів набирає працівників на посаду старшого продавця-касира у Маріуполі. Наш майбутній співробітник виконуватиме наступні операції:

  • проводити продаж товарів та забезпечувати клієнтів докладною консультацією;
  • розкладати товар на полицях та забезпечувати підтримку чистоти на вітринах;
  • проводити інвентаризацію;
  • складання каси та формування звітності про інкасації, що проводяться;
  • контроль над діями інших працівників у зміні;
  • вирішення бур'янів з покупцями.

Всі ці операції необхідні підтримки повноцінної роботи магазину. Для цього старший продавець-касир у Маріуполі зобов'язаний мати низку навичок. Насамперед претенденти повинні мати досвід роботи на аналогічній посаді від двох років. Обов'язкове володіння комп'ютером на рівні впевненого користувача, а також знання з функціонування програми 1С. Також нам необхідно щоб майбутні співробітники мали відповідальність, акуратність, педантичність і високий рівень стійкості до стресу.

Що пропонує наша мережа магазинів

Наша компанія підтримує своїх співробітників та всіляко йде їм на зустріч. При необхідності пройти навчання або підвищити кваліфікацію наша мережа оплачує всі курси для працівників. Додатково ми допомагаємо сім'ям з тяжкохворими дітьми. За необхідності наша компанія організує безплатний проїзд працівників до місця роботи.

Робота старшого продавця у Маріуполі передбачає офіційне працевлаштування з повною оплатою відпусток та лікарняних. При цьому ми пропонуємо конкурентний рівень заробітної плати та своєчасну виплату коштів. Деталі оплати та сума обговорюється перед прийомом працювати. Наша компанія пропонує бонусні системи на купівлю товарів у мережі, а також проводить щорічне нагородження співробітників, які досягли певних успіхів.

Якщо вас зацікавила вакансія кассира в Маріуполі, то відправляйте нам своє резюме. Ми обов'язково ознайомимося з ним та призначимо дату для проведення співбесіди.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі