Робота старшим продавцем-касиром у Луцьку

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Опис та гарантії роботи старшого продавця-касира в Луцьку

Завдяки розширенню мережа магазинів Єва в Україні проводить набір персоналу на роботу старшим продавцем-касиром у Луцьку. Ми пропонуємо максимально привабливі умови для роботи, а також надаємо додаткові заохочення працівникам. Ми чекаємо від бажаючих, наявності необхідного досвіду та навичок для забезпечення якісної роботи.

Що має виконувати старший касир у Луцьку

При прийнятті на роботу в нашу мережу магазинів старший продавець у Луцьку повинен буде здійснювати низку процесів, які прописані у його штатному розкладі. Вони необхідні для забезпечення повноцінного функціонування відділення та отримання лише позитивних відгуків про роботу мережі. До переліку обов'язків входитимуть такі позиції як:

  • проведення процедур продажу товару, а також правильного розрахунку з покупцями;
  • відстеження та направлення роботи продавців у зміні;
  • проведення якісної консультації щодо позицій товарів для дому, побутової хімії, косметичних, парфумерних та доглядових засобів, а також товарів для дітей;
  • старший касир у Луцьку обов'язково повинен стежити за чистотою у залі та на полицях, а також відстежувати проведення оперативного викладання товарів;
  • проведення своєчасної заміни цінників на товари у разі змін;
  • участь у інвентаризаційній діяльності;
  • здавання каси після завершення робочого дня та проведення процедури інкасації.

Всі ці обов'язки мають виконуватися якісно та без помилок. Для цього претендент повинен мати усі необхідні навички. Наша компанія гарантує надання привабливих умов праці, а також додаткових заохочень.

Чого ми чекаємо від претендентів і які переваги пропонуємо

Наша компанія дотримується політики надання оптимальних умов роботи. Тому старший продавець-касир у Луцьку отримає привабливу заробітну плату зі своєчасною виплатою. Оптимальні умови праці забезпечуються рахунок роботи у комфортних приміщеннях, і навіть зручного графіка роботи.

У нашій компанії розроблено систему лояльності для співробітників. Щорічно проводяться підрахунки, на основі яких нагороджується продавець, що найбільш відзначився. Щоб стати нашим співробітником, претендент на посаду повинен мати досвід роботи від двох років на аналогічній посаді. Мати навички роботи в програмі 1С, а також мати грамотну мову.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі