Робота старшим продавцем-касиром у Кривому Розі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Відкрита вакансія на посаду старшого продавця-касира у Кривому Розі

Наша мережа магазинів Єва повідомляє про проведення набору персоналу на роботу старшим продавцем-касиром у Кривому Розі. Ми чекаємо від вас активності та пропонуємо претендентам відмінні умови для роботи. При цьому наша компанія чекає на наявність необхідного опту роботи та знань від потенційних претендентів.

У чому полягає суть посади старшого касира у Кривому Розі

Наша мережа магазинів шукає відповідальних співробітників, які зможуть чудово влитися у наш колектив та підтримувати необхідний рівень функціональності відділень. Вакансія старшого касира у Кривому Розі передбачає проведення наступних операцій:

  • проведення продажу товарів та розрахунок з покупцями;
  • надання консультації щодо побутової хімії, предметів особистої гігієни, товарів для дому, а також доглядових та косметичних засобів;
  • викладання товарів на полиці та підтримання чистоти на вітринах;
  • відстеження змін цін та своєчасної заміни цінників;
  • безпосередня участь у проведенні інвентаризацій;
  • вирішення спірних питань із покупцями;
  • організація та контроль над роботою касирів у зміні.

Старший продавець у Кривому Розі виконує функції керуючого магазином нашої мережі. Тому ми чекаємо від вас наявності відповідальності, пунктуальності та акуратності. Також важливо мати високий рівень стресостійкості, оскільки робота безпосередньо полягає у постійному спілкуванні з людьми.

Нам необхідно, щоб претендент мав досвід роботи від двох років на ідентичній чи схожій посаді у сфері торгівлі та обслуговування. Це дозволить нам скоротити час на вливання нового працівника у середу. Плюсом буде знання комп'ютера на рівні користувача, уміння працювати із програмою 1С, а також наявність вищої чи середньої освіти.

Наші гарантії

При прийомі працювати старший продавець-касир у Кривому Розі отримає конкурентну зарплатню. Ми гарантуємо своєчасну оплату праці та надаємо зручні графіки роботи.

Всі наші співробітники мають офіційне працевлаштування з повним пакетом виплат за щорічними відпустками та лікарняними. При цьому у нас існують програми лояльності для співробітників, що відзначилися, а також ми надаємо бонуси на купівлю продукції в нашому магазині.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, обов'язково надсилайте нам своє резюме з докладним розкриттям усіх ваших навичок та якостей. Ми шукаємо цілеспрямованих людей, які можуть стати повноцінним членом нашого колективу.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі