Вакансія сотрудник склада у Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Співробітник складу у Дніпрі

Працівник складу, комірник, менеджер, провідний облік складських матеріалів — це різні назви однієї посади, на яку ми відкрили конкурс. Шукаємо привітну людину з активною життєвою позицією. Віддамо перевагу кандидату з досвідом роботи на складі та у великому колективі.

Кого ми бачимо на цій посаді

Розглядаємо кандидатури чоловіків віком від 20 років, відкритих до навчання. Обов'язково наявність мінімум середньої професійної освіти. Перевагою буде вміння раціонально розставляти вантаж усередині приміщення, розуміння того, як використовувати кожен квадратний метр простору з максимальною користю.

Вакансія співробітник складу у Дніпрі підійде комунікабельним людям, адже у процесі роботи необхідно спілкуватися з водіями, менеджерами інших компаній, колегами і не лише. Важливо, щоб співробітник умів швидко приймати рішення і завжди був точний під час заповнення накладних, тому досвід роботи зі складанням документації буде перевагою.

Відгукуйтеся на нашу пропозицію, якщо шукаєте роботу на тривалий термін і готові перебувати на складі щонайменше 8 годин на день, 5 днів на тиждень. Ми націлені лише на довгострокову співпрацю.

Вигідні умови роботи

Співробітник складу у Дніпрі отримуватиме стабільну фіксовану зарплату. Наші співробітники завжди отримують обіцяну суму у строк, без затримок та незапланованих відрахувань. У період адаптації на новій посаді ми надаємо новачкові максимальну підтримку. Усьому навчаємо, розповідаємо, як вести документацію, терпляче ставимося до допущених помилок.

Інші переваги роботи у нашій компанії:

  • можливість збільшення зарплати;
  • стабільна завантаженість навіть за умов пандемії;
  • робота у справді дружньому колективі.

Чекаємо на відгуки, запитання та пропозиції!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі