Потрібен SMM-менеджер в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

SMM-менеджер

Що таке SMM? Це маркетинговий інструмент для ефективного просування товарів і послуг і залучення цільової аудиторії. Менеджер в соц мережах - це складна професія, яка вимагає спеціальних знань і практичних умінь.

Менеджер по роботі в соціальних мережах в Дніпрі для торгової мережі «Єва» повинен розміщувати регулярно пости в соціальних мережах. На сторінці продукту, що просувається бренду публікувати новини про його продуктах і діяльності, давати поради передплатникам. Все це повинно працювати для підвищення привабливості компанії та просування її продукту.

У чому полягає робота?

Посада СММ менеджера магазина «Єва» передбачає наявність наступних умінь:

  • проведення аналізу конкурентів, ринку, споживачів;
  • розробка стратегічних ходів по просуванню продукту компанії;
  • створення і оформлення розміщується контенту;
  • забезпечення зростання кількості передплатників і аудиторії;
  • створення груп в соціальних мережах і їх розвиток.

Робота SMM-менеджера передбачає безліч інших функцій. Всі вони спрямовані на одну мету - маркетингове просування сайту, компанії, бренду, товару або послуги.

В даний час немає університетів, які б навчали цієї професії. Вакансії SMM менеджер компанії «Єва» в Дніпрі займають люди з освітою маркетолога або піар-менеджера. Цією бази зазвичай досить для повноцінного і ефективного виконання подібної роботи. Також в цій професії багато талановитих самоучок. Є таланти з вродженим чуттям правильних маркетингових ходів.

Необхідні вміння та навички SMM-менеджера

Торгової мережі «Єва» потрібно СММ менеджер в Дніпрі. Діяльність - створювати сторінки і групи для замовника в соціальних мережах. Відповідає за наповнення їх контентом, займається рекламою і модерацією.

Потрібно вміти правильно вибрати, в яких соцмережах розміщувати рекламу, щоб залучити цільову аудиторію. Бути готовим до розміщення раптових постів, які будуть потрібні поза планом.

Менеджер по соціальним мережам в Дніпрі компанії «Єва» зобов'язаний володіти високою комп'ютерною грамотністю, розбиратися в стратегіях маркетингових комунікацій. Потрібно вміти працювати в різних додатках і швидко освоювати нові інструменти.

У сфері соціального маркетингу зміни відбуваються дуже швидко і потрібно бути готовим змінюватися самому, щоб стратегії продовжували працювати.

Якщо ви володієте подібними навичками і готові постійно навчатися і змінюватися - «Єва» вас чекає!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі