Вакансія складський працівник у Львові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Складський працівник у Львові

У нашій компанії відкрито вакансію – складський працівник у Львові. Запрошуємо на співбесіду всіх бажаючих віком від 18 років. Пропонуємо лише довгострокову співпрацю, тому прохання не відгукуватися тих, хто шукає разового підробітку. Бажаний вік претендента – від 20 до 50 років.

Основні обов'язки працівника складу

Нам потрібна відповідальна людина, якій можна довірити роботу з різними категоріями товару, зокрема, тендітними речами. Основні обов'язки складського працівника у Львові:

  • допомога у прийманні та відвантаженні товару;
  • ведення обліку на складі;
  • упакування замовлень за стандартами компанії;
  • розміщення вантажів у приміщенні за принципом економії простору;
  • робота зі сканером та іншим цифровим обладнанням;
  • допомога у проведенні інвентаризацій та генеральних прибирань на складі.

У цілому нині робота складі не вимагає особливих знань і умінь, головне – міцна фізична форма і готовність вчитися новому. Ми всі розповімо та покажемо стільки разів, скільки потрібно буде для засвоєння методики роботи.

Якщо у вас немає досвіду роботи з вантажами, все одно відгукніться на роботу. Ми готові побачити потенціал у кожному претенденті, головне – ваша зацікавленість у отриманні посади.

Умови праці

Замість виконання всіх обов'язків ми пропонуємо претендентам стабільне завантаження та фіксовану оплату праці. Для нас важливо, щоби співробітники були впевнені в завтрашньому дні. Відповідальні працівники, які виявляють ініціативу, можуть отримати просування кар'єрними сходами.

Точний графік зайнятості обговорюється з претендентом під час співбесіди. Є можливість змін змін. Тому обов'язково звертайтесь до нашого менеджера, якщо зацікавились посадою складського працівника складу у Львові. Ми раді кожному відгуку!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі