Робота для розробників С++ в Харкові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Уміння працювати з одноїменним язиком - ось основна обов’язкова розробка C++ у Харкові. ІТ-спеціаліст бере участь у створенні програм, додатків, ігор та інших комп'ютерних продуктів, заздалегідь складаючи технічні завдання з навчанням за вимогою замовника. Також завдання програми включають тестування розроблених рішень та їх відладку при виявленні помилок. Проект вважається виконаним після оформлення технічної документації. Ці роботи входять у зобов’язання розробників.

Яким ми бачимо кандидата на посаду розробника C++?

Зацікавлена ​​вакансія розробників C++? Мої пропозиції від кандидатів:

  • відповідальність (за соблюдением строків виконання замовлення та за якістю робіт);
  • аналітичне мислення, що допомагає вийти на головну тему з великого обсягу інформації;
  • професіоналізм при реалізації проектів замовників.

Наш кандидат вміє працювати з мовами програмування (PgSQL, CSS, HTML та інші). Успешно справляється з чтенням чужих кодів. Приєднується практичний досвід у розробці операційних систем, програмного забезпечення та інших продуктів для комп'ютерів та роботи в мережах.

Де дізнатися детальну інформацію про вакансії?

Є бажання знайти роботу в IT-сфері? Наша компанія пропонує актуальні вакансії програми C++ у Харкові. Ми зацікавлені у кваліфікованих кадрах, які спроможні працюватимуть із виконанням складних та нестандартних проектів. Предлагаем комфортные условия труда (офіси в центрі міста, наявність необхідного обладнання, «плюшки»). Рівень заробітної плати змінюється в залежності від кваліфікації розробників, залишається конкурентоспроможною по отраслях.

Додаткову інформацію про вакансії та вимоги до кандидатів можна отримати по телефону, вказавши на головній сторінці.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі