Розробник С ++: вакансія в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Розробник С ++ у Дніпрі

Виконання якісних завдань входить до оголошень розробників C ++ у Дніпре? Паралельно з створенням ігор, програм, додатків, з використанням одноіменного мовного програмного забезпечення, що розробляє інструкції по роботі з готовим продуктом. Для грамотного оформлення технічної документації необхідна база знань, у якій входить специфічна термінологія. Також розробник приймає участь у складанні грамотного ТЗ, в якому навчаються всі вимоги заказчика.

Наш кандидат: знання та вміння

Для роботи у нашій компанії -програміст C++ у Дніпрі потрібно вміти:

  • працювати з мовою C++ (приєднується участь у комплексних проектах та індивідуальній розробці);
  • читати технічні завдання (тут не обойтись без серйозної бази знань, куда входить у специфічну термінологію);
  • розбиратися з особливостями чужих кодів;
  • розробити додатки за допомогою JavaScript, PgSQL, CSS та інших програм програм для мови.

Програма повинна володіти аналітичним складом у структурі та структурним мисленням, що допомагає оперативно обробляти більші обсяги спеціалізованої інформації. Плюс: мій відповідальний кандидат, здатний до самообучення.

Доповнювальна інформація

Є бажання детально познайомитися з вакансією розробників C++? Інтересують боргові зобов’язання та графічні роботи? Обращайтесь з нашим менеджером по персоналу. Ми приголошуємо до роботи професійних програмістів, які вміють працювати швидко, демонструючи творчий настрій з точним злагодженням вимог ТЗ. Для якісної роботи пропонується достойне знання, рівень якого залежить від вміння та навиків розробників.

На головній сторінці сайту вказані номери телефонів, дзвінок по якому допоможе отримати детальну інформацію та записати на собеседованні.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі