Розробник Bitrix у Києві

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Платформа Бітрікс є однією з провідних комерційних систем CMS в Інтернеті, що дозволяє створити сайт будь-якої складності. Для роботи в нашій компанії потрібен розробник Bitrix, який якісно розробляє і безпосередньо впроваджує комплексні заходи, з метою автоматизації бізнесу будь-якого рівня.

Інтернет-магазини чи сайти не зможуть працювати без платформи Бітрікс, адже вона дозволяє систематизувати управління з метою додавання новин, товарів, пунктів меню, налаштовувати платіжні системи та інші важливі компоненти. Наш кандидат має оперативно справлятися з великим потоком інформації та попутно саморозвиватися.

Види сайтів на платформі Бітрікс

Система управління платформи Бітрікс дозволяє створювати сайти різного типу:

  • інтернет магазин;
  • лендінг;
  • інформаційний сайт;
  • новинний сайт;
  • форум;
  • персональний сайт;
  • блог;
  • Корпоративний портал.

Головне завдання розробника Бітрікс у Києві – вміти швидко впоратися з великими замовленнями, надавати клієнту повний пакет послуг із впровадження сервісу Бітрікс, надавати кваліфіковану допомогу з управління вмістом сайту, автоматизації робочого процесу. Важливо знайти підхід до кожного замовника, щоб врахувати всі побажання щодо оптимального тарифу, налаштування системи. Популярний ресурс Бітрікс за рахунок універсальності та великих можливостей для масштабування. Зручна, проста в освоєнні CMS дозволяє створити як маленький корпоративний ресурс, так і масштабний інтернет-магазин з тисячами товарів.

Прийнявши замовлення на створення ресурсу на платформі Bitrix, розробник має забезпечити клієнтам простоту у використанні, багатофункціональність, якісну технічну підтримку, захищеність і функціонал для пошукової оптимізації. Позиціонують CMS як надійний, універсальний двигун для сайтів будь-якого типу. Це та платформа, яка допоможе зробити бізнес зручним та мобільним.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі