Робота розробник Bitrix в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Для тих, хто має плани відкрити онлайн-магазин різного масштабу, платформа Бітрікс – ідеальний варіант. Можна на Бітрікс створювати сайти різної складності, варто звернутися лише за кваліфікованою допомогою до розробника Bitrix у Дніпрі.

Ми шукаємо такого професіонала, який може працювати із великою кількістю інформації. Замовники повинні залишитися задоволеними, а щоб цього досягти, саме час вивчити переваги професії розробника.

  1. Простота у використанні. Щоб створювати, адмініструвати, в тому числі оптимізувати ресурси на даному движку, потрібно володіти певними знаннями, навичками оптимізатора, програміста. Досвідчені розробники повинні за відносно короткий термін пояснити користувачам функціонал двигуна для реалізації систематичного робочого процесу.
  2. Якісна технічна підтримка розробника Бітрікс у Дніпрі має бути на найвищому рівні.
  3. Багатофункціональність. Робота з великим вибором шаблонів, ефективними модулями, широким функціоналом CMS для оптимізації робочого процесу із сайтом, вирішення величезного спектру завдань. Розробник, якого ми шукаємо, має швидко створювати, зокрема налаштовувати ресурси різного типу.
  4. Seo-friendly. Передбачена у CMS пошукова оптимізація. Потрібно вносити корисні зміни через адмін-панель.
  5. Захищеність. Платформу Bitrix розробник у Дніпрі має позиціонувати як надійну та універсальну, з відмінним захистом від злому та шкідливих ПЗ.

Забезпечує безпеку CMS вбудований модуль під назвою «Проактивний захист»

Базові інструменти, їх види

Після встановлення CMS стануть доступними основні інструменти, за допомогою яких легко проводити SEO-оптимізацію.

  1. Вкладка із SEO-тегами. Вивчення метаописів сторінок, виявлення дублюючих, нерелевантних чи некоректних заголовків, ключів, описів.
  2. Механізм керування сторінками. Оптимізація на сайті метатег, контенту. Для будь-якої сторінки потрібно прописати унікальні title, а також description.
  3. Статистика. Під час роботи з семантичним ядром знадобиться модуль для оптимізації контенту, у тому числі розміщення ключів на сторінках сайту.

Головне завдання розробників Бітрікс у Дніпрі – зрозуміти бажання замовника, щоб грамотно вирішити поставлені завдання, спрямовані на розвиток та досягнення нових висот у бізнесі.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі