Робота на складі інтернет-магазину у Львові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Працівник на склад інтернет-магазину у Львові

Нам потрібний повнолітній працівник на складі інтернет-магазину у Львові. Шукаємо людей без шкідливих навичок на повний робочий день. Не розглядаємо студентів, які потребують тимчасового підробітку. Віддамо перевагу дорослим, зрілим людям, які націлені на результат.

Переваги роботи у нашій компанії

Ми використовуємо новий підхід до спілкування з робітниками. Авторитарне начальство, якого страшно звернутися по прохання – це пережиток минулого. Ми виявляємо повагу до кожного працівника незалежно від посади. Завжди йдемо назустріч робітникам та видаємо на запит позапланові відгули. Ми раді вислухати зауваження від співробітників та побажання щодо покращення умов праці.

Також ми забезпечуємо стабільну заробітну плату, надбавки та премії. Не використовуємо у роботі систему штрафів та фінансових покарань.

Подробиці вакансії

Нам потрібен організований та уважний працівник на склад інтернет-магазину, який має такі якості, як дисциплінованість, фізична витривалість, уміння якісно працювати у високому темпі. Насамперед розглянемо кандидатури, які раніше обіймали посаду кур'єра, вантажника, начальника складу, комірника тощо.

Зі свого боку гарантуємо розуміння та підтримку у процесі адаптації на новому місці. Період стажування оплачується за повною ставкою.

Робота на складі інтернет-магазину у Львові полягає в таких діях, як:

  • комплектація товару;
  • підготовка вантажів до відправки;
  • прийом нових товарів, розвантаження машин;
  • робота зі сканером та іншим електронним обладнанням;
  • правильне розміщення вантажів усередині складу для економії простору;
  • брати участь в інвентаризації, періодичному прибиранні приміщення.

Якщо вас зацікавила вакансія – надсилайте резюме або телефонуйте, вказаному на цій сторінці.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі