Робота на складі інтернет-магазину Броварах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Працівника на склад інтернет-магазину у Броварах

Шукаємо працівника на склад інтернет-магазину у Броварах. Розглядаємо місцеве населення, лише чоловіків, житло не надаємо. Віддамо перевагу людям з досвідом роботи на подібній посаді – вантажникам, комірникам, мерчендайзерам тощо. Готові навчити всьому з нуля.

Коло обов'язків

Ми не розглядаємо людей, які просто відсиджують годинник і не виявляють ініціативи в роботі. Шукаємо співробітника, готового показувати однакову продуктивність протягом усього дня.

Нам потрібен працівник на склад інтернет-магазину, який виконуватиме такі обов'язки, як:

  • завантаження та розвантаження машин;
  • ведення обліку товару на складі;
  • підтримання чистоти на робочому місці;
  • укладання та пакування товару за заданими стандартами;
  • комплектація вантажів відповідно до складених накладних;
  • взаємодія з водіями, які співпрацюють із складом;
  • проведення санітарних заходів (за потребою).

Періодично потрібно буде працювати з оргтехнікою, складати заявки на придбання витратних матеріалів та виконувати інші додаткові доручення начальника складу.

Що пропонує компанія?

У нашій команді робота на складі інтернет-магазину у Броварах стане джерелом стабільного прибутку та впевненості у завтрашньому дні. Ми гарантуємо своєчасну оплату праці. Особливо відповідальні працівники одержують премії. Графік роботи нормований, обмовляється заздалегідь. Непередбачені завантаження бувають рідко та оплачуються за встановленим тарифом.

Ми пропонуємо можливість кар'єрного зростання та пропорційного збільшення заробітної плати. На перших етапах співпраці надаємо підтримку новим працівникам, навчаємо їх усьому необхідному.
Якщо не впевнені, що на посаду, все одно зверніться до нашого HR-менеджера. Ми готові дати шанс недосвідченому, але мотивованому претенденту.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі