Вакансія на складі косметики у Броварах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Робота на складі косметики у Броварах

Склад косметичної продукції має власну специфіку. Доводиться працювати з великою кількістю найменувань. Асортимент виробів постійно оновлюється та розширюється. Наші пріоритети діяльності на Броварському складі косметики – швидка доставка продукції до торгових точок та розширення вибору запропонованого товару.

Робочий процес на косметичному складі

Усі сфери діяльності складу приведені у відповідність до норм і стандартів косметичної галузі. Потрібні були ефективні рішення скорочення ручних та трудомістких процесів для працівників на складі косметики у Броварах.

Наш склад забезпечує потрібний температурний режим для утримання продукції в оптимальних умовах. Рівні температури контролюються для запобігання порушенням граничних значень температури та вологості.

Для зберігання спиртовмісної продукції є системи пожежогасіння. Місця зберігання забезпечені великою кількістю засобів гасіння пожеж. Спеціальним чином оснащені місця утримання аерозольної продукції. Вони встановлені детектори попередження персоналу про витік газу з балончиків.

Вся робота на складі косметики у Броварах автоматизована. У зонах зберігання, упаковки та відвантаження працює сучасна техніка та використовується висотне складування.

Співробітники складу косметики

Працівник на складі косметики у Броварах має бути командним гравцем. Якість нашої роботи багато в чому залежить від людей.

Команда грає велику роль у забезпеченні мережі магазинів добрим асортиментом. В результаті покупці мають доступ до гідних товарів.

Існують можливості стати членом колективу та зростати разом з нами. Ми проводимо набір нових співробітників. Кожна вакансія на косметичному складі у Львові рекламується на сайтах вакансій.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі