Вакансія робітник складу в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Робітник складу у Дніпрі

Всі великі підприємства потребують складів для зберігання виробленої продукції та її подальшого транспортування, а значить і грамотних працівників складу в Дніпрі. Професія відповідальна та потребує підвищеної концентрації уваги.

Що входить до обов'язків

Робітник складу у Дніпрі веде постійний контроль за зберіганням та обліком за товаром. Відповідає за подальше транспортування. Працівник повинен мати уявлення про:

  • організації складського господарства (порядок та умови зберігання, видачі та прийому);
  • розбиратися та вміти користуватися складською технікою (навантажувач);
  • бути впевненим користувачем ПК та знати основи програм 1С та таблиці Excel.

Працівник складу у Дніпрі несе матеріальну відповідальність за збереження товару, тому виконувати свої обов'язки працівник повинен пильно. Періодично комірник проводить інвентаризацію та списання товарів з дефектами.

Плюси та мінуси професії

Вакансія робочого складу у Дніпрі має як позитивні, так і негативні сторони. До плюсів можна віднести те, що працювати робітником можна без вищої освіти і немає потреби у великому досвіді роботи. Для отримання місця достатньо мати середню чи середньо-спеціальну освіту у сфері адміністративно-господарської діяльності. Професія не потребує постійного підвищення кваліфікації та має стабільний графік роботи.

Мінусом професії стануть умови праці – це перебування на протягах, переміщувати тяжкості. Також робота відноситься до розряду рутинної, та працівник несе повну матеріальну відповідальність.
Проте посада працівника складу у Дніпрі поширена та затребувана. Особливо у сферах, де необхідно постійно вести облік безпеки та транспортування продукції: оптово-роздрібна торгівля та постачання різного виду продукції.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі