Вакансія рабітник складу у Броварах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Робітник складу у Броварах

У нашій компанії відкрита вакансія – робітник складу у Броварах. Пропонуємо стабільне завантаження по роботі, своєчасну оплату праці та перспективу зростання. Шукаємо відповідальну людину, готову працювати на результат, а не просто відбувати робочий час.

Обов'язки працівника складу

Список завдань нового співробітника постійно зростатиме і розширюватиметься в міру його адаптації в колективі. Мінімальний набір обов'язків, які має виконувати працівник складу у Броварах:

  • облік продукції складі;
  • розвантаження та завантаження машин;
  • підтримання чистоти у приміщенні;
  • робота з деякими обліковими програмами на ПК;
  • правильне компактне розміщення вантажів на складі.

Співробітники, які швидко входять у курс справи, отримують більше завдань та вищий оклад. Тому з нами можна рости та розвиватися! Ми пропонуємо кар'єрне зростання тим, хто в цьому справді зацікавлений. У нас є система премій та заохочень, періодично проводяться корпоративні заходи для об'єднання колективу.

Яким кандидатам надамо перевагу?

Ми шукаємо цілеспрямованих людей, які готові навчатися нового. Робітник складу у Броварах має бути фізично сильним, без шкідливих звичок та проблем зі спиною. Також вітаються такі якості, як:

  • товариськість;
  • ініціативність;
  • оперативність;
  • терплячість.

Бажана середня спеціальна освіта в будь-якому напрямку. Великим плюсом стане досвід роботи на аналогічній посаді. Якщо такого досвіду немає, ми всьому навчимо. На складі є співробітники, які працюють у нас багато років та готові передати свої знання новому колезі.

Ми розглянемо заявки від усіх претендентів, крім кандидатур молодше 18 років або студентів, які шукають тимчасового підробітку. Пропонуємо лише офіційну та довгострокову співпрацю.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі