Вакансія програміст Бітрікс в Києві

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Бітрікс - це система, що дозволяє бізнесу замовника працювати найбільш продуктивно. У неї входить CRM-система, офіс онлайн, можливість формувати завдання і ставити проекти, доступ до контактного центру. У зв'язку зі збільшенням кількості клієнтів, відкрита вакансія програміст php bitrix в Києві.

Особливості роботи програмістом Бітрікс

Ми шукаємо спеціаліста з досвідом і високий рівень професійних умінь у даній сфері. Освіта не обов'язково, проте буде великим плюсом при працевлаштуванні. Також перевагами будуть вважатися:

  1. Пройдені іспити по Бітрікс системі, після закінчення яких були отримані сертифікати.
  2. Попередній досвід роботи з системою.
  3. Уміння працювати з різними фреймворками. Основними з них будуть Ларавел, Симфоні, YII2.

Ідеальний програміст bitrix в Києві повинен бути самостійним, комунікабельним, відповідальним. Робота в дружному колективі буде забезпечена.

Обов'язки кандидата

Влаштувавшись в нашу компанію, програміст повинен виконувати ряд обов'язків, серед яких:

  • створення сайтів для інтернет-магазину з нуля;
  • підтримка клієнтів компанії в розвитку проектів;
  • рефакторинг - перевірка коду та архітектури створених раніше сайтів;
  • оптимізація готових seo-текстів
  • робота з 1С;
  • робота з сервісами по API: REST, SOAP.

Приєднавшись до колективу, ви отримаєте регулярну оплату праці, дружний колектив і постійне місце роботи. Якщо хочеться стабільності, вибирайте вакансію програміст бітрікс в Києві.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі