Вакансія програміст Бітрікс в Ірпені

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота програмістом бітрікс в Ірпені

Бітрікс - це система для розробки сайтів. Вся робота повинна вестися строго по документації, щоб надалі ніколи не виникало проблем з обслуговуванням таких порталів. Складність такої системи передбачає високу кваліфікацію програміста bitrix, в Ірпені зараз якраз і потрібно хороший фахівець.

Що повинен уміти кандидат?

Дана система дуже велика. Саме з цієї причини недосвідченим розробникам може здатися, що застосовані зовсім інші мови.

Програміст бітрікс в Ірпені потрібно в нашу компанію. Здобувач на дану вакансію повинен мати такими знаннями і навичками:

  • створювати Автотест для здійснення перевірки написаного коду;
  • працювати з composter-менеджером;
  • забезпечувати оптимізацію коду при необхідності;
  • використовувати у своїй роботі схеми розподілу даних, моделі поділу інтерфейсу і керуючу логіку;
  • вміти управляти базою MySQL;
  • мати досвід роботи з найбільш популярними двигунами, використовуваними при створенні сайтів.

На вакансію програміста PHP bitrix в Ірпені ми запрошуємо людини, який в змозі зібрати проект дійсно високої складності. Він повинен знати все про життєвий цикл сайту, починаючи від верстки і до настройки всіх необхідних функцій веб-сервера.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі