Вакансія програміст Бітрікс в Харкові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Ми надаємо послуги зі створення онлайн-бізнесу за допомогою використання Бітрікс 24. Це своєрідна CRM-система, що дозволяє клієнту оформити підприємство, налагодити роботу співробітників, встановлювати завдання кожного працівника. Внаслідок розширення в компанії відкрита вакансія програміста php bitrix в Харкові.

Вимоги до кандидата компанії

Наша компанія має потребу в якісних фахівцях, які знають свою справу. Основними перевагами при працевлаштуванні буде:

  1. Наявність професійної освіти.
  2. Досвід роботи в сфері програмування.
  3. Досвід роботи в системі Бітрікс24.
  4. Наявність сертифікату про проходження іспиту по роботі з Bitrix.

Уміння працювати з фреймворками також стане плюсом при розгляді вашої кандидатури. Наш співробітник повинен бути комунікабельним, виконавчим, пунктуальним. Якщо є бажання розвивати навички в професії, вакансія програміст бітрікс в Харкові допоможе здійснити мрію.

Обов'язки програміста

У кожного співробітника компанії є свій функціонал. Основними обов'язками програміста будуть:

  • формування сайтів для інтернет-магазинів з нуля;
  • налагодження роботи сайту, супровід і розвиток бізнесу клієнта;
  • перевірка роботи онлайн-магазинів і контроль за архітектурою ресурсу;
  • робота в 1С;
  • створення інтернет-магазинів на основі шаблонів;
  • інтеграція з зовнішніми системами по API: REST, SOAP.

Якщо ви готові до виконання таких обов'язків, бажаєте отримувати стабільну заробітну плату і хочете працювати в хорошому колективі, тоді вибирайте вакансію програміста bitrix в Харкові.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі