Вакансія пакувальника на склад у Броварах

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Пакувальник у Броварах

Робота пакувальник у Броварах передбачає виконання нескладних, але повторюваних дій. Пакувальник відповідає за цілісність товару по дорозі від продавця до покупця.

Особливості професії

Вакансія пакувальника у Броварах означає, що працівник уважно та відповідально підходитиме до виконання завдань. І для збереження посилки буде:

  • вручну загортати товар у потрібний пакувальний матеріал;
  • сортувати та розкладати продукцію у картонну, паперову, дерев'яну, металеву тару.

Також працівник прокладає ізоляційний матеріал між тендітним товаром, таким як скляні або керамічні вироби, флакони з рідиною. Потім пакувальник на складі у Броварах заклеює посилку, маркує та наклеює етикетку.

Звітність

До обов'язків входить і звітність. Пакувальник формує спеціальні супровідні документи – рахунок-фактура на упакований та оформлений товар.

Веде облік про витрату пакувального матеріалу, етикеток та тари. Завчасно відновлює запас необхідної тари та витратного матеріалу.

Необхідні навички

Для отримання посади пакувальник у Броварах кандидат повинен розуміти, що ця робота потребує акуратності та точності у виконанні обов'язків. Здобувачеві необхідні такі навички:

  • знання та вміння заповнити супровідні документи;
  • розбиратися та застосовувати обладнання – підбирач, навантажувач;
  • упаковувати товар відповідно до його виду транспортування та якості.

Також кандидат повинен мати хорошу посидючість, спритність і бажання виконувати монотонну роботу якісно, ​​щоб уникнути шлюбу.

Професія пакувальника досить затребувана, оскільки ринок споживчих товарів з кожним роком зростає. Щодня люди набувають величезну кількість товарів особистого та загального користування. Пакувальник – професія фізично важка, але рівень заробітної плати працівник може впливати сам. Оплата, як правило, за відпрацьований годинник або зміну.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі