Вакансія керівника магазином "Єва" в Запоріжжі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керуючого магазином в Запоріжжі

Торгова мережа «Єва» стає дедалі більше, тому ми раді запросити для співпраці в місті Запоріжжя досвідченого керівника з організаторськими якостями, який зможе вміло і швидко реагувати на виклики, що виникають. Ми сконцентровані на актуальні потреби як клієнтів, так і підлеглих, і створюємо максимально сприятливі умови для них.

Наші пропозиції для претендента

Для керуючого запорізьким магазином ми гарантуємо роботу на таких умовах:

  • конкурентоспроможна зарплата, а також можливо регулярне нарахування бонусів;
  • оптимальний графік з понеділка по п'ятницю;
  • привітний колектив;
  • ми відкриті для розгляду ваших конструктивних ідей.

Вимоги до кандидата

Ми шукаємо саме вас, якщо ви:

  • комунікабельні, добре ладите з співробітниками;
  • відповідальні і для вас характерна стійкість до стресів;
  • є позитивний досвід управління персоналом (від 1 року);
  • готові чітко виконувати план продажів і вносити рекомендації для їх поліпшення;
  • володієте базовими навичками користування ПК.

Якщо ви живете в Запоріжжі і після прочитання вакансії розумієте, що вам під силу стати керуючим магазином, - сміливо відправляйте нам резюме.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі