Вакансія керівника магазином "Єва" в Тернополі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керуючого магазином в Тернополі

В дружний колектив торгової мережі «Єва» в Тернополі запрошується на роботу досвідчений керівник, який наділений необхідними лідерськими якостями і може вміло організувати процес. Ми ретельно підбираємо кадри, оскільки співпраця з талановитими амбітними людьми, які ставлять перед собою великі цілі, є однією з умов успішності.

Вимоги до кандидата

Від вашого професіоналізму залежить, наскільки вдалою буде торгівля. Тому ми очікуємо від вас:

  • позитивний досвід управління персоналом;
  • вища освіта;
  • вміння чітко виконувати план продажів;
  • аналіз економічних показників та внесення рекомендацій щодо їх поліпшення;
  • базові навички володіння ПК.

Пропозиції

Поважаючи час і зусилля підлеглих, пропонуємо керівникові магазину співпрацю на наступних умовах:

  • конкурентоспроможна зарплата;
  • нарахування додаткових бонусів;
  • нормований графік з понеділка по п'ятницю;
  • привітний колектив.

Якщо після прочитання вакансії виникли питання або ви впевнені, що впораєтеся з обов'язками керівника тернопільським магазином, звертайтеся за додатковою інформацією.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі