Вакансія керівника магазином "Єва" в Одесі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керуючого магазином

Торгова мережа «Єва» стрімко розвивається, через що відкриваємо вакансію керуючого магазином в Одесі. Ми відповідально ставимося до відбору кадрів, оскільки вони є основою для успішного зростання компанії. Особливу увагу приділяємо підбору професіоналів, які здатні вміло організувати трудовий процес і швидко протидіяти новим викликам викликами.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо працевлаштування для керуючого магазином в Одесі на наступних умовах:

  • висока зарплата;
  • регулярна мотивація нарахуванням бонусів;
  • оптимальний графік з понеділка по п'ятницю;
  • дружній колектив;
  • ми відкриті для розгляду ваших креативних ідей.

Раді співпрацювати з амбітними сміливими людьми, які хочуть втілювати в життя конструктивні задуми і рости по кар'єрних сходах.

Вимоги до кандидата

Ви нам підходите, якщо:

  • відповідальні і порядні;
  • маєте позитивний досвід управління персоналом;
  • у вас вищу освіту у відповідній галузі;
  • володієте ПК на рівні досвідченого користувача;
  • вмієте чітко виконувати план продажів.

Якщо ви впізнали себе в описі і хочете реалізувати здібності керівника - надішліть нам резюме. Можливо, саме ви станете керуючим магазином.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі