Вакансія керівника магазином "Єва" в Маріуполі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керівника в магазині "Єва"

Наша торговельна мережа популярна у всій країні і стрімко розвивається. Компанія досягла значних успіхів завдяки співпраці з талановитими амбітними професіоналами. З огляду на це, ми шукаємо досвідчених фахівців, здатних мудро справлятися з усіма можливими викликами і організовувати процес.

Вимоги до кандидата

Ми пропонуємо вам роботу керуючого магазином в місті Маріуполь, якщо у вас:

  • відповідне профільну освіту;
  • є досвід управління персоналом;
  • необхідні лідерські якості: відповідальність, стресостійкість, комунікабельність;
  • є базовий рівень володіння ПК;
  • ви можете ретельно виконувати план продажів.

Наші пропозиції

Умови роботи для керівника маріупольського магазину:

  • нормалізований графік з понеділка по п'ятницю;
  • конкурентоспроможна зарплата і регулярне заохочення успішної діяльності нарахуванням бонусів;
  • сприятлива для кар'єрного розвитку атмосфера;
  • оптимістичний дружний колектив.

Якщо ви живете в Маріуполі, вам сподобалася вакансія і впевнені, що впораєтеся з обов'язками - ми чекаємо ваше резюме на посаду керуючого.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі