Вакансія керівника магазином "Єва" в Хмельницькому

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керуючого магазином в Хмельницькому

Торгова мережа «Єва» за 19 років своєї діяльності завоювала прихильність громадян України, забезпечуючи їх якісними товарами для краси і здоров'я, і ​​продовжує швидкими темпами розвиватися. У зв'язку з цим ми раді запросити в команду досвідченого керівника магазином в Хмельницькому, здатного мудро справлятися з можливими викликами і організовувати робочий процес.

Наші пропозиції

Ми цінуємо старання підлеглих і пропонуємо роботу для керуючого хмельницьким магазином на наступних умовах:

  • оптимальний графік з понеділка по п'ятницю;
  • високий рівень заробітної плати;
  • регулярне нарахування бонусів;
  • комфортна атмосфера.

Вимоги до кандидата

Ми особливо ретельно підбираємо кадри на керівні посади. Для нас важливо, щоб фахівець мав:

  • досвід управління персоналом (від 1 року);
  • профільну вищу освіту;
  • базові навички володіння ПК;
  • чітке уявлення про реалізацію плану продажів;
  • лідерські якості, стресостійкість, вміння знаходити спільну мову з людьми.

Якщо вам сподобалася вакансія і ви впевнені, що впораєтеся з роботою керівника, - надішліть нам резюме. Можливо, саме ви - професіонал, якого ми шукаємо.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі