Вакансія керівника магазином "Єва" в Харкові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.

Знаєте, як організувати роботу підлеглих? Чи маєте досвід управлінця в сфері торгівлі? Тоді ми чекаємо вас на співбесіді! EVA пропонує роботу керуючого магазином. Всі подробиці всередині вакансії або за телефоном: 380970418283 (Графік: позмінний).

Досвідчений Data Scientist, це твоя можливість! Можливість попрацювати над великими проектами в команді IT EVA, а також з нуля організувати власні проекти в різних областях машинного навчання. В EVA ти зможеш побачити, як твої моделі безпосередньо впливають на фінансовий результат компанії, а також отримаєш можливість застосувати математичні моделі і статистику для вирішення економічних завдань найбільшого beauty-рітейлера країни.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота для керуючого в магазині "Єва" (Харків)

У зв'язку зі стрімким розвитком нашої мережі ми відкриваємо вакансію «керуючий магазином», Харків. Це людина, яка буде дбати про благо покупців, співробітників і про імідж компанії.

Наші вимоги

Ми досягли значного успіху завдяки талановитим працівникам, яких об'єднувало спільне бачення мети. Ви можете стати частиною дружного оптимістичного колективу і реалізувати здібності керувати, якщо ви:

  • відповідальні і націлені виконувати план продажів;
  • схильні працювати для поліпшення економічних показників;
  • володієте всіма базовими навичками роботи з ПК;
  • маєте позитивний досвід управління персоналом (від 10 і більше осіб) і відповідну вищу освіту.

Наші пропозиції

Ми цінуємо старання і зусилля підлеглих і пропонуємо роботу «керуючий магазином» Харків ( "Єва") на наступних умовах:

  • оптимальний графік з понеділка по п'ятницю;
  • високий рівень заробітної плати;
  • ми відкриті до розгляду конструктивних ідей;
  • ви будете перебувати в привітною середовищі;
  • бонуси і винагороди -Основна система мотивації.

Запрошуємо подати резюме і пройти співбесіду, якщо живете в Харкові і відчуваєте, що саме ви повинні зайняти посаду «керуючий магазином» (Харків).

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі