Вакансії Вакансії Java Developer

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
Загальне керівництво відділом головного енергетика. Керівництво організацією та плануванням роботи енергетичного господарства компанії. Активна участь в інвестиційних проектах компанії за профілем. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 073-002-19-40.
Ми шукаємо молодих, активних та відповідальних людей для проведення інвентаризацій в мережі магазинів EVA в НІЧНИЙ ЧАС. Обов'язки: проведення інвентаризації товару за допомогою ТСД (термінал збору даних) в магазинах в нічний час з Понеділка по П'ятницю; Сб Нд - вихідні. Готовність до відряджень по області. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: +380935693640

Робота Java Developer

Амбітна і цілеспрямована компанія шукає в свою команду співробітників на вакансію Java Developer. Людина, яка захоче приєднатися до нас, отримає великі можливості для професійного та особистісного зростання. Ви будете брати участь в міжнародних поїздках, конференціях, виїзних семінарах, а також виконувати серйозні завдання.

Яким вимогам повинен задовольняти здобувач

Для відповідності вимогам вакансії java developer знадобиться:

  • досвід роботи на аналогічній посаді більше 1 року;
  • знання ядер Java;
  • вміння користуватися шаблонами проектування;
  • досвід роботи в програмах Amazon, Disney, Apple і подібних.

Якщо у вас є перераховані вище навички, вміння і досвід, зв'яжіться з нами. Вам будуть призначені дата і час співбесіди.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія пропонує тривалу співпрацю для досягнення максимальних результатів. Робота Java Developer буде проходити в дружному і відкритому колективі. Надаються щоденні обіди. Співробітники мають можливість працювати за гнучким графіком, який обговорюється індивідуально на співбесіді.

Компанія надає оплачувану щорічну відпустку і лікарняний. А робота відбувається в комфортному офісі з використанням новітнього обладнання.

Вакансія дасть можливість проявити себе молодим амбітним людям, які мають на меті і неухильно до неї рухаються, завжди домагаються позитивних результатів. Всі співробітники компанії відкрито спілкуються на рівних. В офісі панує атмосфера взаємодопомоги і розуміння. Ми цінуємо внесок кожного співробітника в загальну справу, а також намагаємося підтримати нові починання.

Чекаємо Вас в наш дружний колектив!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі