Вакансії IT business analyst в Дніпро

Виявити проблеми бізнесу замовника і знайти максимально ефективне рішення. Робота з вимогами на всіх етапах життєвого циклу розробки ПЗ. Робота посередником між замовником і командою програмістів. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 093-95-72-507 (Viber, Telegram)
Ми розширюємо нашу команду розробників і бізнес аналітиків - на 2020 рік заплановані масштабні проекти. Бізнес аналітик напрямки Внутрішній товарний облік братиме участь в доопрацюванні самописного продукту компанії - створення нових бізнес процесів, розширення можливостей існуючих процесів. Важливо - знання MS SQL на рівні найпростіших запитів, знання принципів внутрішнього товарного обліку, досвід прописаний ТЗ для розробників. Навчаємо, включаємо в масштабні проекти, розвиваємо свій продукт. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном: 093-95-72-507 (Viber, Telegram)
Аналітик WMS / TMS Головне завдання - управління доробками існуючого ПО WMS / TMS, написання технічних завдань, інструкцій. Важливо знання будь-якої WMS системи, складських процесів. Навчаємо, включаємо в масштабні проекти, розвиваємо свій продукт. З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном 093-95-72-507 (Viber, Telegram)
Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі