Робота бізнес-аналітик (e-commerce) у Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Бізнес-аналітик (e-commerce) у Дніпрі

Нам потрібен бізнес-аналітик (e-commerce) у Дніпрі, і ми готові розглянути кандидатуру навіть із мінімальним досвідом роботи (від 1 року). Наша компанія звикла вирощувати професіоналів самостійно, а не шукати вже готових!

Спектр роботи

Аналітика має працювати в основному з додатком компанії та її сайтом. Для цього ми надаємо швидке обладнання.

Основні завдання роботи з додатком:

  • аналіз ефективності;
  • виправлення помилок, що виникають;
  • допомога у тестуванні оновлень;
  • Контроль якості нового програмного забезпечення.

Робота бізнес-аналітика (e-commerce) у Дніпрі підійде тільки комунікабельній та вимогливій людині. Адже йому доведеться багато спілкуватися з аутсорс підрядниками, контролювати та перевіряти результати їхньої діяльності.

Вимоги до претендента

Насамперед людина має вміти працювати з документацією. Йому належить розробляти архітектуру нових проектів та технічні завдання для персоналу. Важливо, щоб аналітик умів пояснювати складні речі простими словами, йому доведеться багато інструктувати виконавчу команду.

Вакансія бізнес-аналітика (e-commerce) у Дніпрі точно підійде тим, хто вже працював на аналогічній посаді. Ми віддамо перевагу спеціалістам, які знають, як взаємодіяти з e-commerce платформами та різними WEB-системами. При цьому наголошуємо на тому, що завжди готові навчити співробітників новим технологіям самостійно.

Від себе пропонуємо стабільну трудову зайнятість в компанії, що динамічно розвивається. Працювати у нас перспективно та престижно. За короткий проміжок часу у нашій команді можна набути безцінного досвіду.

Зарплата наших співробітників завжди знаходиться на високому рівні, не нижчому від середньоринкового. Також ми постійно допомагаємо співробітникам підвищувати рівень кваліфікації.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі