Робота Bitrix developer в Івано-Франківську

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Ми є відомою великою мережею магазинів на території України. Зараз ми освоюємо веб-простір і шукаємо можливість стати до нашого покупця ближче. Продажі в інтернет-магазині відбуваються через сайт, також створено мобільний додаток, яке знаходиться на етапі тестування. Ми виходимо на ринок торговельних майданчиків в інтернеті. Роботи дуже багато, тому ми потребуємо кваліфікованих кадрах. На даний момент ми шукаємо bitrix24 developer в Івано-Франківську.

Умови роботи

Для кандидатів без досвіду роботи ми пропонуємо проходження випробувального терміну в нашому офісі. Робочий графік - п'ятиденка, з 9:00 до 18:00. Завжди в наявності вкусняшки і кави. Досвідчені розробники можуть розраховувати на віддалену роботу з гнучким графіком після виконання оплачуваної тестового завдання.

Також ми пропонуємо гідну заробітну плату, про неї зможемо домовитися після проходження співбесіди. Чим вище досвід і навички здобувача, тим вища оплата, але не менше ніж середній щомісячний заробіток bitrix developer в Івано-Франківську. Оформлення по КЗпП або співпраця з вашим ФОП - як буде зручніше.

Наш ідеальний кандидат

Ми шукаємо пунктуального, відповідального, кмітливого і може швидко навчатися людини з досвідом або інтересом у сфері IT. З базових навичок і знань від здобувача потрібно: JavaScript, PHP, MySQL, володіння PhpStorm і Git, настройка і адміністрація серверів. Комунікабельність, вміння працювати в команді та стресостійкість будуть плюсом.

Обов'язки

  1. Розробка і впровадження наших специфікацій в сайт Bitrix.
  2. Внесення коригувань в роботу сайту по ТЗ.
  3. Складання та подання звітності про виконану роботу і розклад датованих планів по подальшій розробці.

Якщо ви підходите під опис нашого ідеального кандидата, а вас зацікавила наша вакансія, то робота bitrix developer в Івано-Франківську може стати вашою!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі