Робота Bitrix Developer в Харкові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

На сьогоднішній день компанія EVA відома по всій країні завдяки великій кількості брендових магазинів. До того ж, популярністю користується інтернет-магазин даної торгової марки. Безумовно, EVA тримає руку на пульсі життя і дотримується сучасних тенденцій ведення бізнесу. Для тих, хто бажає розвиватися і стати частиною команди, є відмінна вакансія - bitrix24 developer в Харкові. Дана позиція відрізняється своїми перевагами і особливостями.

Специфіка і гідності роботи розробника bitrix в EVA

Лідируюча компанія України пропонує різні вакансії, зокрема, в IT-напрямку. Так bitrix developer в Харкові є однією з найбільш затребуваних позицій. Здобувач повинен володіти програмою, мати досвід роботи і вищу технічну освіту. Необхідні такі якості, як цілеспрямованість, впевненість, уважність, відповідальність.

Фахівець такого рівня зобов'язаний справлятися з такими завданнями:

  • розробкою нових проектів на Bitrix;
  • підтримкою створених проектів;
  • створенням нових компонентів програми.

Ви зможете по достоїнству оцінити переваги даної роботи. Серед позитивних моментів слід відзначити своєчасну оплату, соцпакет, зручний графік, дружний колектив, лояльне керівництво. А також офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняний. Намагаємося створювати максимально комфортні умови для кожного співробітника.

Як влаштуватися бітрікс девелопером в Харкові?

Якщо вас зацікавила робота bitrix developer в Харкові, звертайтеся в компанію EVA. Заходьте на наш сайт, ознайомтеся з даною вакансією і телефонуйте менеджеру по вказаному телефону. Ми пропонуємо вам відмінну роботу з гідною зарплатою. Дружна команда чекає вас вже сьогодні.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі