Розробник 1с бітрікс у Львові

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:
В команду шукаємо водія кур'єра на авто компанії
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Контролера-ревізора.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Вантажника. Ми є лідером серед конкурентів і запрошуємо в свою команду професіоналів, готових працювати на результат!
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу Комірника.
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу КУР'ЄРА З ВЛАСНИМ АВТО(адресна доставка).
Складський комплекс мережі магазинів «EVA» запрошує на роботу- Оператора відеоспостереження!

Ми займаємося обробкою і коригуванням програмного забезпечення. Одночасно на даний момент ведемо кілька великих проектів. Ми шукаємо співробітників, які можуть працювати віддалено. Також потрібен для офісної роботи розробник 1с бітрікс у Львові. Всі наші замовники - це великі українські компанії, які освоюють спілкування з клієнтами за допомогою сайту або програми, вводять контроль продажів через CRM-систему або проводять реорганізацію фізичного бізнесу, переводячи його в цифровий формат.

Очікування від здобувача

Досвід роботи не обов'язковий, важливо знання JavaScript, PHP, а саме роботи з рядками, масивами, контекстами і потоками, володіння на вищому рівні середовищем Бітрікс - модулі, ORM, кастомизация обміну. Портфоліо висилати не обов'язково, але його наявність буде плюсом. Тестове завдання однаково і для досвідчених кандидатів: розробити сайт або вибрати на свій розсуд і перевести його на CMS Бітрікс, а потім внести зміни в якості адміністратора по нашій специфікації. Для отримання ТЗ звертайтеся на пошту, вказану в вакансії, з коментарем: розробник 1с бітрікс у Львові.

Що ми пропонуємо

Офіс знаходиться в центрі міста. Час роботи може бути по стандартним графіком: 10: 00-19: 00, 5/2 з перервою 1 година на обід. В такому випадку оплата погодинна фіксована плюс бонуси за досягнення поставлених завдань. Можливий індивідуальний графік, який узгоджується куратором в кожному конкретному випадку. Заробітна плата також встановлюється на розсуд куратора. Програміст 1с бітрікс у Львові може розраховувати на офіційне оформлення та відпуск в кількості 24 календарних днів, оплату лікарняних і медичну страховку.

Ми чекаємо ваше тестове завдання до кінця місяця. Строки внесення правок отримаєте в листі.

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі